BOYS
FIRST TEAM
Caleb Matthews, sr., Smyrna, Player of the Year
Jyare Davis, so., Sanford
Nah’Shon Hyland, jr., St. Georges
O’Koye Parker, sr., Caravel
Ian Robertson, sr., Cape Henlopen
SECOND TEAM
Greg Bloodsworth, sr., Smyrna
Hassan Corbin, sr., Woodbridge
Jaymeir Garnett, jr., Smyrna
Jordan Harding, sr., William Penn
Randy Rickards, sr., Cape Henlopen
THIRD TEAM
Fah’Mir Ali, jr., Mount Pleasant
Jaquan Burton, sr., Sussex Tech
Shaft Clark, jr., Caesar Rodney
Nate Thomas, sr., St. Elizabeth
LaMar Woody, sr., Howard
HONORABLE MENTION
Khalil Bolden, sr., Sussex Tech; Mark Bradshaw, jr., Glasgow; Jack Brown, jr., Salesianum; Jordan Brown, jr., St. Elizabeth; Paul Brown, sr., Salesianum; Eden Davis, so., Dover; D.J. Earl, so., Caravel; Jamier Felton, jr., Indian River; Thomas Hoskins, sr., Lake Forest; Nick Leski, sr., St. Mark’s; Nnanna Njoku, fr., Sanford; Hassan Perkins, so., Sanford; Davione Robinson, sr., Caesar Rodney; Justin Thomas, sr., Newark Charter; Gerrad Wall, sr., William Penn
Don't miss a thing
FIRST TEAM
Caleb Matthews, sr., Smyrna, Player of the Year
Jyare Davis, so., Sanford
Nah’Shon Hyland, jr., St. Georges
O’Koye Parker, sr., Caravel
Ian Robertson, sr., Cape Henlopen
SECOND TEAM
Greg Bloodsworth, sr., Smyrna
Hassan Corbin, sr., Woodbridge
Jaymeir Garnett, jr., Smyrna
Jordan Harding, sr., William Penn
Randy Rickards, sr., Cape Henlopen
THIRD TEAM
Fah’Mir Ali, jr., Mount Pleasant
Jaquan Burton, sr., Sussex Tech
Shaft Clark, jr., Caesar Rodney
Nate Thomas, sr., St. Elizabeth
LaMar Woody, sr., Howard
HONORABLE MENTION
Khalil Bolden, sr., Sussex Tech; Mark Bradshaw, jr., Glasgow; Jack Brown, jr., Salesianum; Jordan Brown, jr., St. Elizabeth; Paul Brown, sr., Salesianum; Eden Davis, so., Dover; D.J. Earl, so., Caravel; Jamier Felton, jr., Indian River; Thomas Hoskins, sr., Lake Forest; Nick Leski, sr., St. Mark’s; Nnanna Njoku, fr., Sanford; Hassan Perkins, so., Sanford; Davione Robinson, sr., Caesar Rodney; Justin Thomas, sr., Newark Charter; Gerrad Wall, sr., William Penn
Don't miss a thing