Team Scores | ||
---|---|---|
1 | Mount Saint Joseph | 185.0 |
2 | Lasalle College | 144.0 |
3 | Wyoming Seminary | 142.0 |
4 | Saint Mark`s | 140.0 |
5 | Lower Dauphin Hs | 130.5 |
6 | Gilman | 109.5 |
7 | Governor Mifflin Hs | 109.0 |
8 | Upper Perkiomen Hs | 105.5 |
9 | Penn Manor Hs | 104.5 |
10 | Manheim Twp Hs | 102.0 |
11 | Washington | 96.0 |
12 | LIBERTY HS-Bethlehem | 92.0 |
13 | Salesianum | 91.0 |
14 | Exeter Twp Hs | 90.5 |
15 | The Hill School | 84.0 |
107
- 1st Place - Clif Bakhsh of Saint Mark`s
- 2nd Place - Cole Forsythe of Exeter Twp Hs
- 3rd Place - Caden Rutt of Solanco Hs
- 4th Place - Ethan Aftewicz of Wyoming Seminary
- 5th Place - Caden Boland of Penn Manor Hs
- 6th Place - Mason Catania of Salesianum
- 7th Place - Cooper Helm of Lasalle College
- 8th Place - Lucas Rineer of East Pennsboro Hs
- 1st Place - Kaedyn Williams of Manheim Twp Hs
- 2nd Place - Gavin Boland of Penn Manor Hs
- 3rd Place - Gabe Tulone of Upper Perkiomen Hs
- 4th Place - Joseph Cooper of Mount Saint Joseph
- 5th Place - Jasiah Pagan of LIBERTY HS-Bethlehem
- 6th Place - JD Vassar of Gilman
- 7th Place - Jackson Hersh of Lasalle College
- 8th Place - Micah Lozano of Haverford Twp Hs
- 1st Place - Dale Corbin of Wyoming Seminary
- 2nd Place - Travis Clawson of Penn Manor Hs
- 3rd Place - Kai Plinski of Washington
- 4th Place - Dominic Lucian of Salesianum
- 5th Place - Jake Tamai of Mount Saint Joseph
- 6th Place - Louis Malave of Manheim Twp Hs
- 7th Place - Ben Godshall of Upper Perkiomen Hs
- 8th Place - Sidney O`Donnell of Dallas Hs
- 1st Place - Wyatt Fry of Wyoming Seminary
- 2nd Place - Anthony Montegari of Governor Mifflin Hs
- 3rd Place - Cael Rossi of Lower Dauphin Hs
- 4th Place - Bryan Santangelo of Mount Saint Joseph
- 5th Place - Sean Murray of Upper Perkiomen Hs
- 6th Place - Wynn Pooler of The Hill School
- 7th Place - Ashton Abbott of New Oxford Hs
- 8th Place - Giovanni Mauro of St Josephs Preparatory HS
- 1st Place - Marcus Heck of Wyoming Seminary
- 2nd Place - Brandon Godshall of Upper Perkiomen Hs
- 3rd Place - Tyler Stephens of Mount Saint Joseph
- 4th Place - Jude Reynolds of St Josephs Preparatory HS
- 5th Place - Jackson Orrell of Red Lion Area Hs
- 6th Place - Christopher Foster of Saint Mark`s
- 7th Place - Zach Glory of Gilman
- 8th Place - Ethan Farmer of Penn Manor Hs
- 1st Place - Carter Nogle of Mount Saint Joseph
- 2nd Place - Branden Rozanski of Upper Perkiomen Hs
- 3rd Place - Michael Borja of Exeter Twp Hs
- 4th Place - Robert Pavlek of The Hill School
- 5th Place - Kamal Abboud of LIBERTY HS-Bethlehem
- 6th Place - Jacob Grzybek of Twin Valley Hs
- 7th Place - Griffin Barilla of Lower Dauphin Hs
- 8th Place - Zach Landis of Manheim Twp Hs
- 1st Place - Cole Albert of The Hill School
- 2nd Place - Logan McFarland of Washington
- 3rd Place - Clayton Koser of Lower Dauphin Hs
- 4th Place - Gavin Badger of Lancaster Catholic Hs
- 5th Place - Wylan Damon of Red Lion Area Hs
- 6th Place - Jaden Diggs of Mount Saint Joseph
- 7th Place - Joey Henderson of Exeter Twp Hs
- 8th Place - Benjamin Williams of Solanco Hs
- 1st Place - Cameron Cannaday of Mount Saint Joseph
- 2nd Place - Andrew Huesgen of Governor Mifflin Hs
- 3rd Place - Klint Miller of Eastern Lebanon Co Hs
- 4th Place - John Jurkovic of Gilman
- 5th Place - Anthony Cummons of Manheim Twp Hs
- 6th Place - Ashton Warchol of Exeter Twp Hs
- 7th Place - Luke Johnson of Lasalle College
- 8th Place - Chase Harnish of Penn Manor Hs
- 1st Place - Brayden Ranauto of Saint Mark`s
- 2nd Place - Paul Sanderson of East Pennsboro Hs
- 3rd Place - Zachery Meisenzahl of Washington
- 4th Place - Emilio Diaz of St Josephs Preparatory HS
- 5th Place - Arthur Konshak of Gilman
- 6th Place - Jake Zadroga of Lasalle College
- 7th Place - Mitchell Frederick of Eastern Lebanon Co Hs
- 8th Place - Jack Rios of New Oxford Hs
- 1st Place - Luke Spoor of Saint Mark`s
- 2nd Place - Cormac Morrissey of Lasalle College
- 3rd Place - Miguel Rojas of Wyoming Seminary
- 4th Place - Samuel Moyer of Governor Mifflin Hs
- 5th Place - Nick Haughey of Gilman
- 6th Place - Lane Johnson of New Oxford Hs
- 7th Place - JIMMY MITKOWSKI of Lake Lehman Hs
- 8th Place - Leighton Underwood of Manheim Twp Hs
189
- 1st Place - Austin Lewis of Mount Saint Joseph
- 2nd Place - Nathan Stuckey of Lower Dauphin Hs
- 3rd Place - Kevin Oswalt of Exeter Twp Hs
- 4th Place - Dylan Clair of Lasalle College
- 5th Place - Jonas Baekkelund of Wyoming Seminary
- 6th Place - Sebastian Chaney of Gilman
- 7th Place - Alexzear Soto of Manheim Twp Hs
- 8th Place - Landyn Kline of Cedar Crest Hs
- 1st Place - James Miller of Salesianum
- 2nd Place - Kyle Miller of Eastern Lebanon Co Hs
- 3rd Place - Dante Donaldson of The Hill School
- 4th Place - Mario Verrecchia of Lasalle College
- 5th Place - Will Gray of Lower Dauphin Hs
- 6th Place - Maddox Noll of Governor Mifflin Hs
- 7th Place - Isaiah Trusty of Gilman
- 8th Place - Ty Keller of Penn Manor Hs
- 1st Place - Ean Winchester of Twin Valley Hs
- 2nd Place - Andrew Brennan of Lasalle College
- 3rd Place - Seth Kolb of LIBERTY HS-Bethlehem
- 4th Place - Joseph Epright of Haverford Twp Hs
- 5th Place - Kojo Osafa-Mensah of Washington
- 6th Place - Daylen Morey of Governor Mifflin Hs
- 7th Place - Jake O`Donoghue of Saint Mark`s
- 8th Place - Carter Rachor of Penn Manor Hs